SAHA MBA’i Keşfet

Savunma Sanayinin Lider Yöneticileri SAHA MBA ile Yetişiyor

SAHA MBA müfredatı, dünyanın önde gelen üniversitelerinin MBA Programları içeriklerine denk düzey ve kalitede hazırlanmıştır.

SAHA MBA Programı değerlerinden ilham alan, bilgisi ve enerjisiyle kurumunu ve çalışanlarını zirveye taşıyacak yöneticileri yetiştirme ve geliştirme programıdır.

İleri teknoloji üreten ve dünya ile yarışan firmalarımızın yöneticilerinin ihtiyaçlarını ve dünya standartlarının dikkate alınarak hazırlanan SAHA MBA, evrensel yönetim yaklaşımlarını kendi yönetim dinamiklerini harmanlamaktadır.

Değişen ulusal ve evrensel koşullarda insan odaklı ve veri destekli kararlar verebilen, teknoloji trendlerini milli yeteneklerimiz ışığında yorumlayabilen, yönetim biliminin birikimlerini ve başarılı uygulamalarını iş dünyasına aktarmaktadır.

 

SAHA MBA’İN AMACI

Yöneticilerin, kurumlarının potansiyelini artırmak için yol gösterici olmalarına, ekiplerini ortak amaçlar etrafında bir arada tutabilmelerine ve işlerini daha etkin bir şekilde yönetebilmelerine destek olacak insan odaklı ve sistematik yönetim becerilerini güçlendirmektir.

SAHA MBA’İN HEDEFKİTLESİ

Savunma, Havacılık ve Uzay sektörleri ekosisteminde faaliyet gösteren firmaların yöneticileri, yönetici

adayları ve firma sahipleri kendilerine özel tasarlanmış bu programa başvurabilirler.

Neden SAHA MBA ?

0
Eğitim Başlığı
0
Saat Program

SAHA MBA müfredatı, dünyanın en seçkin MBA programları niteliğinde milli savunma sanayimizin özellikleri de dikkate alınarak uluslararası bir düzey ve kalitede hazırlanmıştır

DÜNYA STANDARTLARI VE FİRMALARIMIZIN İHTİYAÇLARI DİKKATE ALINARAK;

KURUMU YÖNET

İŞİ GELİŞTİR

YÖNETİCİ YÖNÜNÜ GÜÇLENDİR

İNOVASYON VE AR-GE KÜLTÜRÜYLE BÜTÜNLEŞ

Temeları Işığında Zengin Ders İçeriği Tasarlanmıştır

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.