Edit Content

Bizimle İletişime Geçin

Telefon

+90 216 999 70 18 Dahili: 103
+90 531 659 46 13

Çalışma Saatleri

P.tesi - Cum : 09.00-17.00

E-Posta

İletisim@sahaakademi.com

Adres

Sanayi Mah. Teknopark Bulvarı, Teknopark İstanbul, No: 1/9A, Üst Zemin Kat D:104-105 Pendik 34906 İstanbul – TÜRKİYE

HAKKIMIZDA

Savunma sanayinin Liderlik Okuluna Hoş Geldiniz

SAHA AKADEMİ; farklı faaliyet alanlarındaki sektör çalışanlarına, ihtiyaç duydukları profesyonel eğitimleri vererek, firmaların sürekli gelişimini desteklemek amacıyla kurulmuştur.

Biz Kimiz ?

Ne Zaman ve Nasıl Kurulduk ?

SAHA AKADEMİ olarak 2019 yılında SAHA İstanbul, Savunma Havacılık ve Uzay Kümelenmesi tarafından kurulduk. SAHA İstanbul Savunma Havacılık ve Uzay Kümelenmesi, Türk savunma, havacılık ve uzay sektörünü ulusal ve uluslararası alanda güçlendiren lider bir küme olma vizyonuyla 2015 Yılında 27 üye ile kurulmuştur. Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük sanayi kümelenmesi haline gelen SAHA İstanbul’un 1000’den fazla üye firması ve 26 üye üniversitesi bulunmaktadır. Kümelenme uzay, havacılık ve uzay sektörünü geliştirme vizyonu ile birçok alanda sektöre hizmet etmektedir.


SAHA AKADEMİ olarak amacımız, sanayicilerimiz ve üretici firmalarımızın ihtiyaç duyduğu nitelikli insan kaynağını modern ve profesyonel eğitimlerle destekleyerek, sürekli gelişimlerini sürdürülebilir hale getirmektir. Başta Savunma, Havacılık ve Uzay sektörü olmak üzere, sektörün tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik nitelikli elemanlar yetiştirme amacıyla eğitimler ve destekleyici çalışmalar yapılmaktadır.

Veriler ile SAHA AKADEMİ

0 +

Katılımcı

0 +

Saat
Eğitim

0

Faaliyet
Alanı

0

Eğitim
Başlığı

Sektör Tecrübesi

SAHA AKADEMİ SAHA İstanbul Savunma havacılık ve Uzay Kümelenmesi tarafından kurulmuştur.

İçerik Kurgusu

İnsan kaynağımızın, bugün öğrendiğini yarın iş yerinde uygulayabilmesi yaklaşımı ile orta ve üst düzey tecrübeli kişiler için kurgulanmıştır.

Profesyonel Eğitmen

SAHA AKADEMİ eğitmen kadrosu alanında öncü uzman iş insanları, akademisyenler ve yurt dışında çalışmış bilim insanlarından oluşmaktadır.

SAHA MBA

SAHA MBA Yönetici Geliştirme Programı

SAHA AKADEMİ bünyesinde kuruluşundan bu yana 50’den fazla farklı eğitim başlığı altında verilmeye başlanan sektörel ve teknik eğitimlere bugüne kadar 350’den fazla firma, kurum/kuruluşa mensup 1100’den fazla kişi katılmıştır.

SAHA AKADEMİ tarafından düzenlenen SAHA MBA Yönetici Geliştirme Programı ile firmalarımızın yönetici, yönetici adayı ve firma sahiplerine 52 ders başlığında 400 saatlik kapsayıcı program ile dönüştürücü liderlik deneyimi kazandırılır.  SAHA MBA programına 164 firmadan 360’dan fazla yönetici katılmıştır.  SAHA MBA Müfredatı, dünyanın en seçkin MBA programları niteliğinde milli savunma sanayimizin özellikleri de dikkate alınarak uluslararası düzey ve kalitede hazırlanmıştır.

Yönetim Simülasyonları programımızda ise Uluslararası İşletme Simülasyonu, Genel İşletme Simülasyonu, Proje Yönetimi Simülasyonu ve Pazarlama Simülasyonu olmak üzere 4 farklı simülasyon sunmaktayız. Dünya genelinde birçok ülkede 100’den fazla firmada kullanılan gelişmiş simülasyon altyapısını kullanarak, profesyonel hizmet sunmaktayız.

Bizler SAHA AKADEMİ olarak, mesleki profesyonel eğitimler düzenleyerek çalışanların sektörel farkındalık ve teknik bilgilerini geliştirmeyi amaçlıyoruz. Eğitimlerimiz, firmaların eğitim ihtiyaçlarının belirlenmesi, planlanması ve organize edilmesiyle gerçekleştirilerek, kurumsal kapasite ve insan kaynağının niteliğinin geliştirilmesini hedefliyoruz. Sektörün ihtiyaçları doğrultusunda nitelikli insan kaynağı yetiştirmek için çalışıyoruz.

İnovasyonun Yol Haritası: SAHA Akademi ile Geleceğe Adım Atın

SAHA AKADEMİ, kariyerlerini ilerletmek ve sektördeki rekabet avantajını artırmak isteyen profesyoneller için ideal bir seçenektir.

MİSYON

SAHA AKADEMİ; farklı faaliyet alanlarındaki sektör çalışanlarına, ihtiyaç duydukları profesyonel eğitimleri vererek, firmaların sürekli gelişimini desteklemek amacıyla kurulmuştur. Bu sayede, kurumsal kapasite ve insan kaynaklarının geliştirilmesi hedeflenmektedir.

VİZYON

İleri teknoloji ve katma değerli sanayi firmalarının insan kaynağını geliştiren lider kuruluş olmak.

“Geleceği Şekillendiren İnovasyon ve Liderlik: SAHA Akademi’nin Yolculuğuna Katılın.”