Edit Content

Bizimle İletişime Geçin

Telefon

+90 216 999 70 18 Dahili: 103
+90 531 659 46 13

Çalışma Saatleri

P.tesi - Cum : 09.00-17.00

E-Posta

İletisim@sahaakademi.com

Adres

Sanayi Mah. Teknopark Bulvarı, Teknopark İstanbul, No: 1/9A, Üst Zemin Kat D:104-105 Pendik 34906 İstanbul – TÜRKİYE

SAHA MBA Kayıt Formu

SAHA MBA Ön Kayıt İçin Aşağıdaki Formu Doldurunuz

SAHA MBA programına, mühendislik hizmeti ve teknoloji üreten firmalar ile endüstriyel firmaların yöneticileri, yönetici adayları ve firma sahipleri başvurabilirler. Başvuru yapacak adayların, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları ve en az lisans düzeyinde bir üniversite programından mezun olmaları gerekmektedir.

Başvurular, aşağıdaki bilgilerin doldurulması ve CV’lerin eklenmesi yoluyla yapılacaktır. Ön başvuru, SAHA İstanbul tarafından gönderilen onay maili ile tamamlanmaktadır. Başvuran adayların CV’leri puanlanacak ve kontenjan dahilinde en yüksek puanı alan katılımcılar, kesin kayıt için kabul edilecektir.

Ön başvuru onay mailinde, kesin kayıt için gereken belgeler, program ücret bilgileri, ödeme koşulları ve banka bilgileri gibi bilgiler yer alacaktır.


Program Ücreti

2024-2025 Yılı Program Ücreti: 161.500 TL + KDV(%20)
Katılımcılar, Yapı Kredi kartları ve diğer bankaların World özellikli kartlarına 6 taksit imkanı ile ödeme yapabileceklerdir. Kesin kayıt işlemi, katılımcıların ilgili belgeleri göndermeleri ve ücreti yatırmaları sonrasında gerçekleştirilecektir.

Eğitimler İstanbul ve Ankara şehirlerinde verilecektir.

Program sonunda katılımcıların sertifika alabilmeleri için programa %70 ve üzerinde katılım göstermeleri ve değerlendirme testlerinde asgari %60 başarı gösterme şartı aranmaktadır.

Kayıt için aşağıdaki formu doldurunuz.